Navigation


Individuální tréninkový program

Individuální tréninkový program vytvořím na Vaše přání po úvodní konzultaci a diagnostice pohybového aparátu dle Vašich cílů a potřeb s ohledem na Vaši nynější kondici, zdravotní stav, věk a pohlaví.

Obsahuje počet tréninkových dní, přesně řazené cviky, počty sérií, opakování a velikost zátěže. Je v něm zahrnut i strečink jednotlivých svalových partií.

Od počtu tréninkových dní obsažených v plánu závisí minimální počet hodin placených osobních tréninků, ve kterých Vám vysvětlím principy daných cviků a určím velikost zátěží. Je moc důležité, aby jste cviky správně prováděli a nenaučili se začátečnické chyby, které se později špatně odstraňují.

Proč pravidelně cvičit a zdravěji se stravovat?

Pravidelné a dlouhodobé cvičení:

zlepšuje zdravotní stav ( uvolňuje napětí a navozuje příjemné emoce, zlepšuje spánek, zvyšuje výkonnost orgánů, dochází k většímu prokrvení kůže, k zlepšení plicní ventilace, k rychlejší činnosti srdce, k lepší hybnosti kloubů, k udržení a růstu svalové hmoty)

chrání před nemocemi ( posiluje imunitu, snižuje riziko srdečního infarktu, udržuje optimální hmotnost, snižuje nebo odstraňuje bolesti pohybového aparátu, brání vzniku úzkostných stavů ) prodlužuje délku života

Vaše tělo bude pevnější, pěkně formované, zredukujete podkožní tuk, posílíte svaly a správným cvičením odstraníte i svalové nerovnováhy, způsobené běžnými denními aktivitami